Srovnání parametrů Kaspersky VPN Secure Connection x BlufVPN: Co vybrat?

Date:

Jaká VPN nabízí více funkcí, Kaspersky VPN Secure Connection, nebo raději zvolit BlufVPN? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, obodovali je a skóre je 7,6/10 : 6,8/10.

Rychlost downloadu a uploadu Kaspersky Secure Connection VPN : BlufVPN, která vítězí?

Rychlost připojení patří nejdůležitější parametry u VPN, a platí to i o Kaspersky VPN a BlufVPN.

V průměru jsme u první VPN naměřili rychlost 103 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 60 Mb/s. Kaspersky VPN Secure Connection tak je o 43 Mb/s rychlejší v porovnání s BlufVPN.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u Kaspersky VPN Secure Connection je 126 Mb/s. BlufVPN jsme naměřili rychlost 48 Mb/s, čili je o 78 Mb/s pomalejší.

Třetí parametr (rychlost odezvy) byl u první testované VPN 12 ms. Konkurentovi BlufVPN skript naměřil průměrných 185 ms. Čím je hodnota odezvy nižší, tím lépe, tudíž Kaspersky VPN se ukázala být o 173 ms lepší.

Výsledek Kaspersky VPN Secure Connection vs Bluf VPN tak činí 7 /10 – 4/10.

Zadaří se Kaspersky Secure Connection VPN přehrávat filmy z Netflixu?

Vysoká rychlost je pro odblokování zahraničního Netflixu důležitá, Kaspersky Secure Connection VPN tuto schopnost zvládne. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, BlufVPN cizojazyčný Netflix odemknout umí.

S VPN lze odblokovat také videa nedostupná v Česku, přičemž BlufVPN tuto funkci obsahuje. Druhá VPN funkci odblokování YouTube videí nabízí.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a Tor. Třeba taková Kaspersky Secure Connection poskytuje ochranu DNS a Bluf VPN třeba nezahrnuje funkci whitelist.

V části Funkce je tak skóre 7 /10 vs. 6/10.

Jak obstojí Kaspersky Secure Connection v šíři nabízených zemí a serverů?

Nízká nabídka VPN serverů může způsobit nízkou rychlost, Kaspersky VPN Secure Connection má 300 serverů, v katalogu Bluf VPN se uvádí 500 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 200 méně .

U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u BlufVPN byl 59. Druhá porovnávaná VPN nabízí 33, což je o 26 méně. Zde tak prohrává .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých Kaspersky Secure Connection VPN zvládá 5. BlufVPN současně připojí 5 zařízení. Přehled všech parametrů najdete v článku nejlepší VPN.

Které platformy zvládá Kaspersky Secure Connection VPN a jaké umí BlufVPN?

Mezi nejdůležitější parametry VPN patří podporovaná zařízení, Kaspersky VPN Secure Connection má v nabídce přístroje na platformě Android a zabezpečí přístroje na systému iOS. Druhá VPN BlufVPN iOS nepřipojí, přístroje s Androidem standardně dokáže chránit.

Země původu VPN hraje roli při sdílení informací o uživatelích s policií, neboť se řídí místními zákony. Kaspersky Secure Connection VPN byla založena v Rusku. Společnost provozující druhou z porovnávaných VPN má sídlo v Estonsku.

Appka Kaspersky Secure Connection VPN je k dostání v českém překladu, Bluf VPN česky lokalizována není.

V hodnocení platforem dosáhla Kaspersky Secure Connection skóre 9/10, BlufVPN si vysloužila hodnocení 9/10.

Předplatné Kaspersky Secure Connection VPN x Bluf VPN

BlufVPN lze předplatit za 49 Kč měsíčně, druhou VPN si lze předplatit již od 56 Kč měsíčně. Hodnocení VPN za poměr ceny a funkcí je 7/10 pro první a 7 /10 pro tu druhou.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Objevte aktuálně nejlepší fotomobil na trhu

Nový smartphone vivo X90 Pro posouvá hranice možností nejen...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...