I po 30 letech je střecha s pálenou taškou krásná

Date:

Výběr střešní krytiny je rozhodnutím na celý život a vy ji jistě nechcete měnit nebo opravovat již po pár letech. Pálené tašky jsou jednou z nejkrásnějších a nejodolnějších možností zastřešení, které mají majitelé domů k dispozici. Nabízejí nestárnoucí krásu, výhody energetické účinnosti a bezkonkurenční trvanlivost 100% přírodního materiálu. Střecha s pálenou taškou Tondach nestárne, ai po 30 letech bude vypadat skvěle.

Použití moderních pálených tašek Tondach se vyplatí nejen pro estetické vlastnosti, ale zejména pro praktické výhody, kvůli kterým se vyplatí do nich investovat. V čem keramické tašky v porovnání s jinými materiály vynikají?

TOP přednost – stálobarevnost
Kvalitní přírodní pigmenty a náročná technika vypalování garantují keramickým taškám Tondach barevnou stálost a to dokonce bez dodatečné údržby. Nevyžadují žádné dodatečné nátěry, a tak se nemusíte obávat vyblednutí krytiny během její životnosti. I tašky v tmavém odstínu si zachovají stálobarevnost. Precizní zpracování tašek Tondach vytváří trvanlivou krytinu, která má ověřenou životnost více než 100 let. Vybrat si přitom můžete z širokého sortimentu tvarů, odstínů a povrchových úprav.

Dvoupatrový moderní rodinný dům
Pálené tašky mají všestranné využití – vhodné jsou na moderní i tradiční domy, dokonce i na rekonstruované střechy. Zdroj: Wienerberger

Počasí střechu nezaskočí
Střecha je pro rodinný dům velmi důležitá. V průběhu roku je vystavena různým povětrnostním vlivům, proto musí prokázat vysokou odolnost. Pálené tašky Tondach si umí poradit s deštěm, sněhem, mrazem, UV zářením či krupobitím. Vyznačují se také protipožární odolností a jejich povrch nepoškodí ani kyselé deště, mechy, lišejníky či ptačí trus. Poskytuje tak komfortní bydlení v každém ročním období.

Zdravý domov
Střecha s pálenou taškou vytváří příznivé vnitřní mikroklima. V zimě chrání před extrémními vlivy počasí, v létě se nepřehřívá, čímž pomáhá snižovat provozní náklady a vy nemusíte zbytečně vyhazovat peníze ven oknem. Kromě ochrany před teplotními výkyvy eliminuje také problém s hlučností při dešti. Pálená taška navíc přirozeně dýchá, rychle se vysouší, a tím zabraňuje tvorbě nebezpečných plísní.
Bonusem je ekologický rozměr keramické krytiny Tondach. Získala ekoznačku „natureplus“, která potvrzuje, že je vhodná i pro trvale udržitelnou výstavbu. Vyrábí se z přírodních materiálů bez chemických přísad a samotný proces výroby má nízký dopad na životní prostředí. Na konci životnosti lze tašky navíc recyklovat.

Moderní třípodlažní dům s keramickou krytinou z boku
Taška PLAN 18 s elegantními a rovnými liniemi podtrhne zvláštní krásu a nápaditost střechy. Dá se použít na šikmou střechu, ale také na zhotovení odvětrané fasády. Fasáda tak získá stejné výhody jako střecha z keramické krytiny, jako jsou dlouhá životnost, barevná stálost a bezúdržbovost. Zdroj: Wienerberger

Bohatá paleta tašek pro každou střechu
Nabídka krytin Tondach je opravdu široká a umožňuje vám zvolit si tašku v různém barevném provedení či povrchové úpravě. Z bohaté palety si vyberou příznivci moderních, ale také tradičních rodinných domů.
Přestože se někteří obávají její vyšší váhy, hmotnost samotné krytiny významně nezatěžuje konstrukci krovu. Použít ji tak můžete i na rekonstruované střechy, kde dříve pálená taška nebyla použita. Keramická taška Tondach je díky své všestrannosti vhodná pro každý typ střechy i charakter domu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Objevte aktuálně nejlepší fotomobil na trhu

Nový smartphone vivo X90 Pro posouvá hranice možností nejen...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...