Proč chceme toho, kdo nás nechce a toho, co nás chce, nechceme?

Date:

I zmařené rande může být vstupenkou k lepším zítřkům. Možná se už nikdy nesetkáte, ale získali jste zkušenost. Možná to vůbec nebyl chlap pro vás. Jako v případě 30leté Olgy.

Po Jakubovi jsem pokukovala roky. Přestože jeho nejlepší kamarád Ondřej měl oči jen pro mě. Jak se to zvykne říkat? Chceme toho, kdo nás nechce. A naopak. Byl to můj případ. Občas jsem se snažila navázat konverzaci s Jakubem, ale vždy to bylo tak nemastné-neslané. A když mi řekl, že Ondřej má o mě vážný zájem, trochu mě to zklamalo navzdory tomu, že moje duše cítila, že s Jakubem to nikdy nezajde dál než po debatu o počasí.

Ondřeje jsem přehlížela, dokud jsme si nepopovídali
Jednoho dne jsem se s Ondřejem setkala v obchodě a překvapilo mě, jak dobře se mi s ním povídá. Byl velmi vtipný, na podiv jsme měli stejné zájmy, a co bylo pro mě nejdůležitější, cítila jsem, že je empatický. Možná mi neuvěříte, ale do Ondřeje jsem se zamilovala stejně rychle, jako skončily chabé pokusy o rozhovor s Jakubem. Už je to rok, co jsem šťastně vdaná, a pod srdcem nosím naše první děťátko. Vlastně chci touto cestou poděkovat Kubkovi, že neměl o mě zájem, protože bych nikdy neznala tak úžasného člověka, jakým je můj manžel.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Objevte aktuálně nejlepší fotomobil na trhu

Nový smartphone vivo X90 Pro posouvá hranice možností nejen...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...